Doplnky

Spoločnosť Plasttime vie zabezpečiť kompletné doplnky k plastovým oknám, ktoré sa stávajú štandardným vybavením a zvyšujú užívateľský komfort.

Žalúzie

ŽALÚZIE INTERIÉROVÉ HORIZONTÁLNE

Pre svoju jednoduchú inštaláciu, komfortné ovládanie a elegantný vzhľad ide o najpopulárnejší typ žalúzií vôbec. Výhodou horizontálnych žalúzií je nízka cena, dlhá životnosť, jednoduchá obsluha a v neposlednom rade ich estetickosť. Moderné interiérové horizontálne žalúzie majú ovládanie riešené guličkovou retiazkou, ktorá slúži tak na naklápanie lamiel ako aj na ich vyťahovanie a spúšťanie. Interiérové horizontálne žalúzie umožňujú plynule regulovať prirodzené osvetlenie. Sú vhodné na všetky typy okien. Základné prevedenie je v bielej farbe, ale samozrejme ponúkame žalúzie v širokej škále farebného prevedenia a zladenia nosníka, lamiel, retiazok a šnúrok.

ŽALÚZIE INTERIÉROVÉ VERTIKÁLNE

Vertikálne žalúzie elegantne doplnia Váš interiér a sú nezameniteľným bytovým doplnkom všade tam, kde sa kladie vyšší dôraz na estetický dojem interiéru. Vďaka širokej ponuke materiálov a farebných odtieňov vkusne a moderne zladíte svoju kanceláriu, ale aj domov. Spĺňajú najvyššie estetické kritériá funkčnosti a kvality aj najnáročnejšieho zákazníka. Ich antistatická úprava, farebná a tvarová stálosť vyžaduje minimálne nároky na údržbu. Medzi jej prednosti patrí schopnosť zaclonit veľké plochy. Montáž je veľmi jednoduchá a rýchla, ovládanie pomocou šnúrky a retiazky, pričom celkový dojem vedie k prevzdušneniu celého priestoru. Prekvapí Vás radom neočakávaných svetelných a priestorových efektov.

ŽALÚZIE EXTERIÉROVÉ HLINÍKOVÉ

Exteriérové hliníkové žalúzie nepochybne patria k najdokonalejším tieniacim prvkom. Sú obľúbené nielen u projektantov moderných administratívnych budov, výrobných hál a polyfunkčných objektov, ale svoje uplatnenie nájdu aj na projektoch rodinných domov, kde sú výrazným dizajnovým doplnkom dotvárajúcim charakter stavby. Dosajujú vysoký stupeň zatienenia, dokážu výborne ovplyvňovať teplotu v interiéroch budov, znižujú intenzitu hluku a predovšetkým poskytujú možnosť využitia na veľkých plochách. Vhodným naklopením lamiel žalúzie regulujeme intenzitu svetla v miestnosti. Najpoužívanejším typom vonkajších hliníkových žalúzií sú systémy s lamelami v tvare písmena Z, ktoré vďaka svojmu tvaru účinne odolávajú vplyvom nepriaznivého počasia a sú odhlučnené až do rýchlosti vetra 80 km/h. Lamely sú vedené v bočných hliníkových vodiacich lištách a je ich možné umiestniť priamo nad preklady okien, kedy sú vo vytiahnutom stave schované, alebo ich doplniť o ochranné krycie plechy. Žalúzie môžu byť ovládané kľukou, šnúrou alebo elektropohonom 230V/50Hz. Navyše môžu byť vybavené senzormi reagujúcimi na svetlo a vietor.

 

Siete proti hmyzu

Vďaka sieťkam proti hmyzu sa už nemusíte bát nechať okno otvorené i v lete. Siete proti hmyzu sú najefektívnejšou prirodzenou ochranou proti obťažujúcemu hmyzu. Napriek tomu, že je ich funkcia predovšetkým praktická, svojím moderným designom sa stávajú elegantným doplnkom okien a dverí. Ponúkame Vám tieto typy sietí:

– okenné pevné siete

– dverové otváracie siete

– dverové posuvné siete

– plissé siete

OKENNÉ PEVNÉ SIETE

Okenné pevné siete predstavujú účinnú ochranu interiéru proti hmyzu a sú neoddelitelným doplnkom nielen obytných priestorov. Rám siete je z valcovaného hlinikového profilu povrchovo upravovaného vo viacerých farbách. Sieťovina je zo sklolaminátového vlákna, vyznačuje sa pevnosťou a dobre odoláva poveternostným podmienkam. Jednoduchá montáž a demontáž na okenný rám z interiéru z nej robí elegantný, pritom však vysoko funkčný doplnok okna.

DVEROVÉ OTVÁRACIE SIETE

Dverové otváracie siete sú vyrobené z extrudovaného hlinikového profilu povrchovo upravovaného vo viacerých farebných prevedeniach. Použitá sieťovina je vyrobená zo sklolaminátového vlákna , ktoré nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely. Tento typ sieťových dverí sa montuje iba na rám. Vyznačujú sa precíznym dielenským spracovaním, spoľahlivosťou kvalitných komponentov, elegantným dizajnom a jednoduchou montážou. 

DVEROVÉ POSUVNÉ SIETE

Posuvné sieťové dvere si v poslednej dobe získali veľkú obľubu, pretože predstavujú vynikajúci prostriedok pre ochranu interiéru pred hmyzom. Posuvné sieťové dvere sa vyznačujú precíznym dielenským spracovaním, spoľahlivosťou kvalitných komponentov, elegantným dizajnom a jednoduchou montážou.

PLISSÉ SIETE

Sieťkový systém PLISSÉ je svetovou jednotkou dverových sietí a bol zvlášť vyvinutý na zakrytie veľkoplošných otvorov. Jednoduchá manipulácia, v spodnej časti bez prechodových profilov, tzv. bezbariérový systém, ktorý môžete využiť vo viacerých variantoch, ako jednokrídlové, dvojkrídlové zatváranie z dvoch strán, dvojkrídlové za sebou posuvné do jednej strany, alebo aj na široké fasádne otvory so spájaním jednotlivých častí za sebou. Základná farba je biela s možnosťou objednávky aj podľa RAL na požiadanie. Plisovaná sieťovina je vyrobená z vysokokvalitného plastového vlákna v čiernej alebo v sivej farbe. Je to produkt najvyššej svetovej kvality s originálnou technológiou.